Ansatte

Øyo har hovedkontor på Geilo, der historien startet i 1882. I Oslo har vi kontor i Borggata 1, 0650 Oslo. Nøl ikke med å ta kontakt med oss!

 

Knut Olav Øyo – Daglig Leder

Mail: knut@oeyo.no

Mobil: +47 934 40 299

 

Karianne Øyo – Administrasjonssjef

Mail: ordre@oeyo.no

Mobil: +47 934 33 384

 

Katrine Øyo – Markedssjef

Mail: katrine@oeyo.no

Mobil: +47 997 25 852

 

Marthe Murberg – Marketingansvarlig

Mail: marthe@oeyo.no

Mobil: +47 400 13 607

 

Mira Strand Nordin – Økonomiansvarlig

Mail: mira@oeyo.no

Mobil: +47 958 91 179

 

Ann Iren Åsberg – Salgssjef

Mail: anniren@oeyo.no

Mobil: +47 918 95 066

 

Henrik Testmann-Koch – Key Account Manager

Mail: henrik@oeyo.no

Mobil: +47 934 58 052

 

Ewa Wlosek – Lageransvarlig

Mail: ewa@oeyo.no

Mobil: +47 463 58 947

 

Øyo AS

Mail: post@oeyo.no

Tlf.: 32 09 09 11